В Ужгороді відбулась стрілянина за участі сина кримінального авторитета

Сьогодні, 30 січня близько 5 год ранку, після сварки групи осіб відбулась стрілянина неподалік Перечинського вокзалу в нічному барі-караоке “Соло” на вул. Фединця, 50 в Ужгороді (район площі Корятовича). Повідомляє в мережі Фейсбук громадський правозахисник Віталій Грегор:

Стрілком виявився Юрій Копча – син закарпатського кримінального авторитета Володимира Копчі, сумновідомого вбивством людини в 2011 році на Березнянщині, який нещодавно здався поліції.

Ужгородська поліція оперативно знайшла та затримала Ю.Копчу, наразі вирішується питання про оголошення йому підозри, а опісля обрання запобіжного заходу. За наявною інформацією попередньо цей злочин кваліфікують за ст.296 Кримінального кодексу України “Хуліганство”.

Мешканці даного району характерезиють місцем постійних бійок, в т.ч. за участі “березнянського” криміналітету, одного разу навіть були пошкоджені навпроти припарковані машини, – зазначає Віталій Грегор.

Правозахисник Олександр Пересоляк з цього приводу повідомив: Сьогодні вранці кримінальний авторитет Копча спричинив стрілянину в одному із барів Ужгорода
Після чого був затриманий працівниками поліції
Як стало відомо, місцевий прокурор Дмитро Кириленко відмовив погоджувати арешт Юрія Копчі.

 

clipnews