В Ужгороді відбудеться вечір пам’яті Володимира Висоцького

Видатному актору, співаку і поету, класику жанру авторської пісні, автору низки прозаїчних творів Володимиру Семеновичу Висоцькому 25 січня 2018 року виповнилося б 80 років.

Народився актор у Москві, але коріння його з України. Зокрема, батько Висоцького — Семен Володимирович жив у Києві. Був учасником 2–ої світової війни, кавалер більш ніж 20 орденів і медалей, почесний громадянин міст Кладно і Праги, полковник–зв’язківець.

Про українське коріння роду великого барда В. Висоцького давно відомо всім шанувальникам творчості цієї легендарної особистості. Декілька разів відомий поет бував і на Закарпатті, зокрема, під час зйомок фільмів „Кар’єра Діми Горіна” та „Єдина дорога”.

В Ужгороді Висоцький зустрічався з багатьма письменниками та артистами. Та найбільше часу Володимир Семенович провів в обласному центрі із знаним режисером Закарпатського облтелерадіокомітету Ігорем Колюбакіним.

У Мукачеві, ще будучи школярем, гостював у свого дядька Олексія Висоцького, що на вул. Толстого. Більш детально сторінки життєвої долі поета, пов’язані з містом над Латорицею розкрив у своєму нарисі „Мукачівські сліди Висоцького» мій колега з яким разом навчалися на факультеті журналістики Львівського державного університету імена І. Франка Мирослав   Дочинець. Він, зокрема, пише: „Саме в Мукачеві від знаменитого циганського музиканта Акоша Ілканича В. Висоцький здобув перші уроки музики”.

25 січня 2018 року в Ужгороді, в актовому залі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Федора Потушняка відбудеться літературно-музичний вечір пам’яті Володимира Висоцького. У його програмі: — Невідомий концерт В. Висоцького в Ужгороді,

— В. Висоцький: «Я на всі запитання відповів сповна»,

— Висоцький про спорт,

— Прем’єра кліпів та — Вільний мікрофон.

Запрошуємо усіх на вечір видатного митця за адресою: м. Ужгород, проспект Свбоди, 16, початок о 16–ій год. 

Василь Гаджега, голова обласного осередку Асоціації спортивних журналістів Закарпаття.

clipnews