У Тячеві пройшов новорічний турнір з греко-римської боротьби (ФОТО)

30 грудня у спорткомплексі «Спортивна арена «Тячів» пройшов ювілейний турнір на кубок Тячівської районної федерації греко-римської боротьби серед дітей та кадетів.

Турнір вже десятий рік поспіль проводиться за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

Цього разу у змаганнях взяли участь близько 140 учасників  з семи населених пунктів Тячівського району, зокрема Тячева, Тячівки, Руського Поля, Буштина, Тересви, Грушова та Ганичів.

Серед учасників – як новачки, які лише розпочинають свій шлях у спорті, так і досвідчені титуловані борці, учасники всеукраїнських та обласних змагань.

Спортсмени мірялися силами у чотирьох вікових групах: 2009-2010 р.н., 2007-2008 р.н., 2004-2006 р.н., 2001-2003 р.н.

Головним суддею змагань був старший тренер Тячівською ДЮСШ та області, майстер спорту Йосип Болдижар.

Вдячність на адресу народного депутата Василя Петьовки, який протягом багатьох років підтримує розвиток цього виду спорту на Тячівщині, прозвучали від директора Тячівської ДЮСШ Василя Варги та старшого тренера відділення греко-римської боротьби Йосипа Болдижара.

Змагання були цікавими, азартними і видовищними. Всі учасники запекло боролися на килимі, щиро раділи перемогам та хвилювались через поразки. За результатами поєдинків визначились найсильніші.

Помічники народного депутата Михайло Штефко, Степан Тулайдан та заступник голови Тячівської районної ради Ігор Грабарь вручили переможцям і призерам змагань медалі та грамоти.

Також четверо борців-учасників національної збірної України отримали спеціальні нагороди від народного депутата України.

У загальному заліку перше місце і «золотий Кубок» виборола команда Тячева, «срібний»  – у команди Ганичів, а «бронзовий» – у команди Тересви.

DSC_0479

DSC_0424

DSC_0788

DSC_0604

clipnews