У Новорічну ніч на Закарпатті народилось троє малюків

Щаслива сім’я Пшеничних з Міжгір’я уже втретє стали батьками. Дівчинку Меланію п. Тетяна народила о 8-ій ранку. Хоча за прогнозами лікарів, дівчинка мала з’явитися на світ лише за тиждень. Щоб народити немовля, лікарі мамі робили кесарів розтин. Та вже зараз породілля почувається, каже, добре. Тато у свою чергу неймовірно радіє уже другій донечці в родині. Але міжгірська сім’я не єдині, кому доводилося ледь не з-за столу квапитися до пологового будинку. Народження маляти очікували лише за тиждень-два.

А ось Андрій Андрієвич Капітан. Хлопчик народився теж першого січня. Щаслива мама п. Ольга каже, що до пологів морально готувалися і вже спакували валізи про всяк випадок. Тож після святкувань приїхали до пологового. У мами це вже друга дитина, але з лікарями консультується. Які допомагають та слідкують за самопочуттям і породіллі, й малюка.

Загалом з 31-го грудня на перше січня медики фіксують 11-ть пологів. Троє з них просто у новорічну ніч. Відкрив рахунок хлопчик з Ужгородщини о 12:10. Медики запевняють, що всі пологи пройшли добре та без ускладнень. Не зважаючи на Різдво, лікарі готові і далі працювати у звичному режимі та допомогти народитися наступним малюкам.

clipnews