У 2017 році Закарпатська митниця ДФС здійснила митне оформлення 65 електромобілів

Протягом 2017 року в зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС оформлено 65 автомобілів з електричними двигунами.

До Державного бюджету забезпечено 4,9 млн грн надходжень від сплати митних платежів. Найбільше ввозять екологічно чистого транспорту з Німеччини – 48%, Великобританії – 37% та США – 8%. Найпопулярніший бренд Nissan, представлений моделлю Leaf, яка була у вжитку після одно-дворічного використання у європейських країнах.

Варто зазначити, що Законом України № 2245-VIII від 7 грудня 2017 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» тимчасово, до 31 грудня 2018 року, звільняються від оподаткування податком на додану вартість та акцизним податком операції із ввезення на митну територію України та з постачання на митній території України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами (одним чи декількома), що зазначені у товарній підкатегорії 8703 90 10 10 згідно з УКТ ЗЕД (в тому числі вироблених в Україні).

Відтак, фахівці Закарпатської митниці ДФС переконані, що кількість електрокарів оформлених в зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС у 2018 році суттєво збільшиться.

ДФС у Закарпатській області

clipnews