Риболовля – як спосіб життя (ВІДЕО)

Спокійна вода, вудочка, тихий захід сонця чи світанок – це все, що треба цим людям для щастя. Деякі з них переконані, що ніч-найкраще підходить для риболовлі, хтось впевнений, що найсприятливіший час-світанок. В залежності від своїх переконань та незалежно від часу доби,вони залишають домівки і йдуть до найближчої водойми, а подеколи і не такої близької, з вудочкою та азартом, з яким, зі слів рибалок, не зрівняється ніщо у світі.

Відпочити від роботи на річку з вудочкою приходить і пан Славко. Каже, що ніщо так не допомагає відволіктися від справ буденних як риболовля. А пан Дмитро своє захоплення риболовлею називає хворобою. Проте відразу додає, що так хворіти приємно. Прояви одні-ви за будь-якої нагоди втікаєте до водойми і зазвичай з усіма намагаєтеся поговорити про рибу, як її ловити,на що краще клює, про прикорми та інші рибальські нюанси. Пан Анатолій погоджується.

Однак, зізнається-не всі готові ділитися своїми секретами. Тепер, взимку, рибалки кажуть найбільше клює подуст. Але водяться в Латориці і хижі риби-наприклад, щука. Ловити її краще на тиховодді. Але знову ж таки кожен рибалка має свої таємниці і техніку ловлі,а тому поділиться лише загальною інформацією.

Варто додати, що є й такі, що ловлять рибу виключно заради спортивного інтересу і впіймавши – фотографують трофей і відпускають назад у водойму. 

clipnews