Понад 90 гектарів лісу висадять у Верхньогірському лісовому господарстві цього року

Молоді ялиці та ялини почнуть висаджувати в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».
Протягом весни та осені 2018 року лісовими господарниками заплановано висадили понад 90 гектарів молодого лісу, в тому числі створення лісових культур заплановано на площі 28 гектарів. Це говорить про щорічне збільшення лісовідновлення на землях молодого лісгоспу, адже загальна площа лісовідновлення за 2017 рік склала 80,6 га. Задля збільшення лісфонду також заплановано створення розсаднику площею в 0,05 гектара.
«Ліс на Верховині потрібно оновлювати. Старий хворий заготовляти, поступово замінюючи його молодим здоровим. Тому одне з пріоритетних завдань на цей рік – якісне лісовідновлення. Окрім того, Закарпатським обласним управлінням лісового та мисливського господарства в нашому лісгоспі заплановано сприяння природному поновленню, тобто рубки освітлення та догляд за ділянками, де природнім шляхом виріс молодий ліс на площі 60 гектарів», – зазначила директор лісового господарства Марія Плиска-Галатиба.
Детальну інформацію про те, як взяти участь в посадці лісів, можна дізнатися на сторінках лісових господарств у соціальних мережах Facebook, Twitter та Instagram, а також на сайті Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
clipnews