На горі Красія травмувався турист з Львівщини

26 січня об 11:30 до рятувальників надійшло повідомлення, що під час катання на лижах на г. Красія Великоберезнянського району травмувався 18-річний турист з Львівської області.

До місця виклику негайно вирушили троє рятувальників Вишківського гірського пошуково-рятувального відділення. Попередній огляд потерпілого вказував, що у юнака перелом тазової кістки. Йому негайно було введено знеболювальне. Далі рятувальники поклали його на ноші та транспортували його до низу.

IMG-57f25cc3c39a8d5561e0b42becf57d95-V.jpg

IMG-21a6588982aad89e3bf02bc384ca51d5-V.jpg

Прибувши до місця, лікарі швидкої підтвердили діагноз та госпіталізували потерпілого до Великоберезнянської районної лікарні.

Як зазначають рятувальники, це вже сьомий з початку року випадок травмування людей під час зимового відпочинку. Тому рядять туристам  бути більш обережними під час катання на лижах чи сноубордах, особливо це стосується «новачків». Якщо людина немає досвіду катання на лижах, то для цього необхідно обирати менш складні траси та звертатися по допомогу до інструкторів, котрі працюють на всіх гірськолижних курортах.

У ДСНС України у Закарпатській області

clipnews