Чи є друге життя у новорічних ялинок? (ВІДЕО)

Новорічні свята закінчилися, і свідомі закарпатці задумовуються над питанням, куди подіти головний новорічний атрибут – ялинку.

Для власників штучних – справа проста. Для тих, у кого вдома красувалася жива пухнаста красуня, єдиний вихід – викинути її на смітник чи спалити.

Але лісівники Закарпаття мають безліч варіантів, як дати ялинці друге життя. До прикладу, новорічне деревце використовують як корм для тварин. А ще мало хто знає, що з вічнозеленої можна виготовити прикраси та новорічні іграшки. Та найпростіший спосіб – це утилізувати ялинку. Щепу, яка виходить з подрібненого гілляччя, використовують у якості біопалива та добрива. На сьогодні підприємство Ужгорода переробило біля 12-ти тон новорічних красунь. І така ж доля чекає на головну ялинку міста. Але, щоб переробитиноворічну красуню на добриво, містянам потрібно її розібрати від прикрас та просто залишати біля сміттєвих контейнерів, а не кидати до інших відходів. Звідти комунальники доставлять деревцята на підприємство та утилізують.

 

Детальніше у сюжеті:

clipnews