Озброєний закарпатець на квадроциклі був затриманий поблизу кордону

За фактом порушення правил носіння та зберігання зброї працівники групи реагування патрульної поліції Ужгородщини склали адмінпротокол на порушника. Зброю вилучили.

Вчора, 21 січня, до поліції надійшло повідомлення від керівника кінологічного відділу прикордонної служби про те, що їх працівники  затримали особу на квадроциклі, яка намагалася незаконно перетнути кордон.

За викликом виїхали працівники групи реагування патрульної поліції. На місці вони з‘ясували, що 40-річний мешканець села Сторожниця, на квадроциклі їздив поблизу кордону. Відповідних документів для перетину держрубежу у нього при собі не було.

Поліцейські ж, під час перевірки особи встановили, що у чоловіка при собі наявна зареєстрована на нього рушниця та 25 набоїв до неї. Як пояснив порушник, зброю він взяв для самозахисту.

Рушницю вилучили. За порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів, поліцейські склали адміністративний протокол за статтею 191 КУпАП.

Відділ комунікації

поліції Закарпатської області

clipnews