Зірковий гороскоп на сьогодні, 26 грудня 2017 року

Овен

У першій половині дня тобі доведеться підлаштовуватися під своїх колег. Не варто бути білою вороною в колективі, прояви ввічливість. У другій половині дня ти зможеш протистояти тиску опонентів. Намагайся перевести конфліктну ситуацію в жартівливу форму. Увечері ти отримаєш гарну новину від родичів.

Телець

Цей день варто провести максимально активно. Переговори з новими партнерами принесуть гарні результати. У другій половині дня ти отримаєш схвалення з боку впливової особи. Намагайся використовувати вдалий момент, щоб поговорити про премії. Вільний час присвяти відвідуванню культурної події.

Близнюки

Сьогодні не варто розслаблятися і розраховувати на чужу допомогу. Тобі доведеться переробити виконану роботу через власну неуважність. У другій половині дня постарайся відмовитися від участі в суперечках і публічних виступах. Тобі потрібно зосередитися на аналізі отриманої інформації. Увечері відвідай перукарський салон і приведи себе в порядок.

Рак

Цей день буде насичений великою кількістю суперечливої ​​інформації. Відключи свої емоції і задій логіку. Приймаючи важливі рішення, спирайся тільки на факти і реальну статистику. У другій половині дня ти отримаєш гарну звістку від старих партнерів. Намагайся завершити всі розпочаті справи вчасно.

Лев

Сьогодні на тебе чекає напружена робота. Намагайся шукати нестандартні шляхи для вирішення проблем. У другій половині дня тобі варто порадитися з колегами, перш ніж зробити серйозний крок. Твої партнери можуть відмовитися від виконання усних домовленостей. Звернись по допомогу до досвідченого фахівця, щоб уникнути втрат.

Діва

У першій половині дня ти отримаєш похвалу від керівництва. Деякі колеги почнуть критично ставитися до твоїх досягнень. У другій половині дня намагайся не відволікатися на дрібниці. Тобі потрібно розробити стратегію, яка допоможе зростанню прибутку. Вільний час присвяти психологічним практикам і попрацюй над корекцією недоліків.

Терези

Сьогодні твої колеги можуть зіпсувати нові починання. Не варто впадати у відчай і кидати розпочату справу. У другій половині дня поговори з керівництвом про свої плани. Ти зможеш отримати підтримку, якщо приведеш переконливі аргументи на свою користь. Вільний час старайся присвятити підтримці свого організму.

Скорпіон

Сьогодні у тебе вийде те, що давалося раніше насилу. Допомога з боку однодумців відкриє гарні перспективи. У другій половині дня будь активніше і спілкуйся з різними людьми. Несподівана зустріч із цікавою особою принесе можливість кар’єрного росту. Увечері на тебе чекає приємна зустріч зі старим другом.

Стрілець

Сьогодні не варто поспішати і приймати рішень, ґрунтуючись на свої емоції. У другій половині дня ти отримаєш важливу інформацію від керівника. Намагайся не обговорювати своїх планів із колегами. Твої таємні вороги готують провокацію, щоб підірвати твій авторитет. Вільний час присвяти заняттю, яке заспокоює нервову систему.

Козеріг

Цей день варто присвятити освоєнню нових технологій. Тобі потрібно порадитися з більш успішним співробітником. У другій половині дня використовуй свої старі зв’язки, щоб реалізувати задумане. Тобі варто приділити увагу роботі з документацією. Увечері можуть завітати гості, які приємно здивують своїм гарним настроєм.

Водолій

Сьогодні намагайся не звертати уваги на дрібні подразники. Тобі потрібно навчитися терпінню і витримці, щоб подолати перешкоди. У другій половині дня твої колеги спровокують конфлікт. Намагайся відключити емоції, щоб зберегти свою репутацію. Увечері ти отримаєш неприємну звістку від далеких родичів.

Риби

Цей день ефективний для навчання та освоєння нової інформації. Прилив сил допоможе легко впоратися з вирішенням проблем. У другій половині дня займися аналізом своїх помилок. Ти зможеш розробити вдалий план дій, який полегшить твою роботу. Увечері постарайся відпочити і не дивитися телевізор перед сном.

clipnews