Зірковий гороскоп на сьогодні, 20 грудня 2017 року

Овен

День буде напруженим і принесе багато складнощів у звичний розпорядок. Тобі потрібно навчитися керувати своїм часом. У другій половині дня твоя дратівливість може спричинити конфлікт. Намагайся не вникати в суперечки і протиріччя між колегами. Вільний час варто присвятити духовним практикам та роботі з самовдосконалення.

Телець

У першій половині дня стережись обману та інтриг. Тобі потрібно змінити своє ставлення до деяких колег. У другій половині дня твій керівник виконає твої вимоги. Використовуй додаткові ресурси, щоб впоратися з поставленими завданнями. Увечері відволікайся від суєти і побудь на самоті.

Близнюки

Цей день варто присвятити освоєнню нових знань та навчання. Твої методи в роботі застаріли і не дають потрібних результатів. У другій половині дня займися реорганізацією та переглядом стосунків із партнерами. Відмовся від співпраці з людьми, які не виконують своїх обіцянок. Вільний час варто присвятити своїм захопленням і творчості.

Рак

Сьогодні ти зможеш надолужити згаяне. Твої колеги посприяють у розвитку нових ідей. У другій половині дня підтримка з боку керівництва допоможе отримати прибуток. Тобі варто зайнятися наведенням порядку в документах і аналізом інформації. Увечері на тебе чекає романтичний сюрприз від шанувальника.

Лев

Сьогодні ти будеш в центрі уваги чоловіків. Використовуй свою чарівність для вирішення фінансових питань. У другій половині дня твої суперники можуть об’єднати сили проти тебе. Не варто приймати однозначних рішень. Нехай час розставить все на свої місця, зберігай спокій.

Діва

У першій половині дня займися аналізом інформації та зіставленням фактів. Ти знайдеш причину виниклих труднощів. У другій половині дня ти отримаєш вигідну пропозицію від нових партнерів. Намагайся не втручатися в суперечки і розбіжності між подругами. Увечері вирушай на концерт із коханою людиною.

Терези

Сьогодні ти отримаєш важливу інформацію про своїх партнерів. Порадься з керівником, перш ніж прийняти важливе рішення. У другій половині дня тобі потрібно звернути увагу на стратегію конкурентів. Готуйся до рішучих дій і змін. Вільний час присвяти дискусії зі своїми однодумцями.

Скорпіон

Цей день принесе удачу фахівцям у творчій сфері. На тебе чекає пропозиція від впливової особи, яка зацікавиться твоїми талантами. У другій половині дня старайся не пропустити важливу інформацію про плани керівника. Ти зможеш реалізувати свої ідеї завдяки пораді старого друга. Увечері займися тим, що принесе тобі радість.

Стрілець

Сьогодні не варто витрачати час на даремні заняття і рутину. Поговори з керівництвом про свої плани і нові методи роботи. У другій половині дня на тебе чекає важлива зустріч із впливовою особою. Результат переговорів залежатиме від твоєї переконливості суджень. Увечері займися профілактикою хребта, буде корисним масаж.

Козеріг

У першій половині дня на тебе чекає цікава зустріч із незвичайною особою. Довірся своєму внутрішньому голосу, і все вийде. У другій половині дня старайся приділити увагу роботі з документами. Тобі потрібно переглянути свої робочі плани і розробити ефективну стратегію. Вільний час присвяти спілкуванню з друзями у приємній атмосфері.

Водолій

У першій половині дня на тебе чекає спілкування з новими партнерами. Намагайся відмовитися від втручання в суперечки й інтриги. У другій половині дня тобі доведеться зайнятися рутинною роботою. Твій керівник може спровокувати конфліктну ситуацію. Вільний час присвяти покупці нових речей і подарунків.

Риби

Цей день принесе багато спілкування і нові ділові контакти. Твій керівник надасть підтримку новим починанням. У другій половині дня постарайся не втручатися в суперечки і конфлікти оточуючих. Тобі потрібно зайнятися аналізом інформації і розробкою ефективної робочої стратегії. Увечері піди в кіно, щоб отримати приємні враження.

 

clipnews