Зірковий гороскоп на сьогодні, 15 грудня 2017 року

Овен

Цей день сприятливий для вирішення питань, пов’язаних із нерухомістю. Тобі варто подбати про наведення порядку у поточних справах. Не варто розраховувати на обіцянки свого керівника. У другій половині дня ти зіткнешся з нерозумінням з боку ділових партнерів. Доклади зусиль, щоб зберегти стосунки.

Телець

Сьогодні тобі доведеться докласти багато зусиль, щоб отримати результат. Твої колеги можуть підвести тебе і не стримати обіцянки. У другій половині дня звернися за порадою до свого керівника. Об’єднавши зусилля з однодумцями, тобі вдасться вирішити складну ситуацію. Увечері займися профілактикою хронічних захворювань.

Близнюки

Сьогодні ти зможеш отримати позитивний результат на переговорах із партнерами. Будь м’якою і спокійною в спілкуванні, і ти досягнеш успіху. У другій половині дня будь уважніше при роботі з документами. Не варто ділитися своїми планами з колегами. Увечері вирушай у гості до людей, які тебе надихають.

Рак

У першій половині дня тобі доведеться зайнятися рутинною і монотонною роботою. Не варто перевтомлюватися, розподіли свої сили. У другій половині дня ти отримаєш цікаву ділову пропозицію. Не варто відразу давати відповідь, оціни всі ризики. Тобі потрібно порадитися з керівником, щоб уникнути складнощів.

Лев

У першій половині дня постарайся відмовитися від спілкування з негативними людьми. У твоєму оточенні є невидимі противники, будь уважніше. У другій половині дня уникай спілкування з керівником. Твої амбіції не відповідають твоїм можливостям. Плануй свої дії і аналізуй статистику, щоб досягти успіху.

Діва

Сьогодні на тебе чекає цікава зустріч із впливовою особою. Не сумнівайся в своїх силах, і ти багато чого досягнеш. У другій половині дня постарайся не відволікатися на дрібні подразники. Тобі потрібно сконцентруватися на вирішенні організаційних питань. Увечері займися тим, що відволікає тебе від суєти і проблем.

Терези

Вранці можуть виникнути конфліктні ситуації на побутовому грунті. Тобі потрібно зосередитися на вирішенні поставлених завдань. У другій половині дня твої конкуренти підуть на взаємовигідну домовленість. Тобі варто обдумувати кожен вчинок, щоб не припуститися помилок. Увечері старайся відволіктися від суєти і побути в затишній атмосфері.

Скорпіон

У першій половині дня займися роботою з інформацією. Нові ідеї принесуть плідні результати. У другій половині дня на тебе чекає приємна звістка від старих партнерів. Використовуй ситуацію, що склалася, щоб підняти свій авторитет. Вільний час присвяти практикам саморозвитку та роботі над собою.

Стрілець

Цей день буде вдалим для вирішення питань, пов’язаних з організаційною діяльністю. Колеги допоможуть реалізувати твої ідеї. У другій половині дня займися відновленням втрачених ділових зв’язків. Тобі потрібно докласти зусиль, щоб поліпшити свої результати. Вільний час присвяти підтримці свого здоров’я.

Козеріг

Вранці на тебе чекає випадкова зустріч зі старим другом. Сміливо можеш прийняти ділову пропозицію про співпрацю. Тобі час відмовитися від проектів, які затримують прибуток. У другій половині дня керівник відзначить твої професійні заслуги і гідності. Вільний час присвяти покупці приємних дрібниць і подарунків для близьких.

Водолій

У першій половині дня будь уважніше в спілкуванні з незнайомими особами. Витік важливої ​​інформації може привести тебе до втрат. Тобі варто подумати про підвищення свого фінансового доходу. У другій половині дня можуть виникнути неприємності, пов’язані з документацією. Затримайся на роботі, щоб завершити всі важливі справи.

Риби

Сьогодні ти отримаєш важливу інформацію про плани своїх недоброзичливців. Порадься з керівником, щоб уникнути помилок. У другій половині дня тобі варто обмежити спілкування з конфліктними людьми. Будь уважніше з цінними речами та документами, існує ризик крадіжок. Увечері тобі доведеться надати допомогу близькій подрузі.

clipnews