Зірковий гороскоп на сьогодні, 14 грудня 2017 року

Овен

Сьогодні тобі варто замислитися над своєю стратегією поведінки. Твоя впертість і незговірливість перешкоджають успіху. У другій половині дня намагайся не критикувати діяльність керівництва. Тобі потрібно сконцентруватися на виконанні робочого плану. Вільний час варто присвятити завершенню роботи з документацією.

Телець

Цей день варто провести у колі однодумців. Обговори свої напрацювання з колегами, щоб знайти правильний шлях дій. У другій половині дня тобі варто відволіктися від рутинної роботи. Вивчення нового пласта знань принесе користь. Вільний час варто присвятити

Близнюки

У першій половині дня тобі доведеться докласти багато зусиль, щоб виконати свої функції. Не варто звертати увагу на бездіяльність своїх колег. У другій половині дня не варто підписувати важливих документів. Уважно аналізуй всю інформацію і зіставляй її з фактами. Вільний час присвяти роботі над своїми недоліками.

Рак

Цей день буде результативним для спілкування з людьми і комунікації. Тобі вдасться вирішити складну проблему в колективі. У другій половині дня твої колеги можуть об’єднатися в боротьбі проти керівництва. Не варто підтримувати думки більшості. Тримайся осторонь будь-яких конфліктів і розбіжностей. Вільний час присвяти наведенню порядку в своєму гардеробі.

Лев

У першій половині дня намагайся не втручатися в суперечки. Твоє прагнення до домінування може спровокувати сварку. У другій половині дня тобі доведеться пояснити керівникові причину своїх недоробок. Намагайся визнати свою неправоту, щоб виправити помилки. Вільний час присвяти освоєнню корисних знань.

Діва

У першій половині дня ти привернеш увагу конкурентів. Не варто приймати кардинальних рішень, обмірковуй свої дії. У другій половині дня уникай авантюр і не погоджуйся на участь у сумнівних діях. Твої колеги підтримають нові починання і нададуть допомогу. Увечері приготуй смачну страву для коханої людини.

Терези

Цей день варто провести в спокійній атмосфері і не брати участі в суперечках. Приведи свої справи в порядок і усунь недоліки. У другій половині дня ти зможеш отримати потрібне рішення від керівництва. Намагайся відмовитися від складної роботи заради більшого прибутку. Увечері тебе можуть відвідати неждані гості.

Скорпіон

У першій половині дня тобі вдасться виконати багато роботи. Використовуй вдалий шанс, щоб збільшити свій прибуток. У другій половині дня переговори з новими партнерами будуть вдалими. Використовуй свою чарівність, щоб досягти потрібних домовленостей. Увечері вирушай на світський захід із коханою людиною.

Стрілець

Вранці можуть виникнути складнощі в дорозі. Намагайся попередити колег про зміни у своєму робочому графіку. У другій половині дня вирішення фінансових питань буде складним. Тобі потрібно звернутися по допомогу до старого друга. Увечері поговори з коханою людиною про свої проблеми, щоб отримати пораду.

Козеріг

Сьогодні на тебе чекає удача у вирішенні фінансових питань. Укладені договори принесуть стабільну і довгострокову співпрацю. У другій половині дня твої однодумці запропонують прибуткову справу. Намагайся діяти швидко і не розмірковувати. Увечері на тебе чекає приємний сюрприз від близької людини.

Водолій

Сьогодні старайся відмовитися від авантюрних угод. Ти зіткнешся з провокаціями та сумнівними людьми. У другій половині дня особисті проблеми можуть порушити твій робочий розпорядок. Намагайся подбати про вирішення фінансових питань у першу чергу. Ввечері тобі потрібно усамітнитися і побути в спокійній обстановці.

Риби

У першій половині дня ти зможеш подолати складні перешкоди. Намагайся відмовитися від допомоги вороже налаштованих колег. У другій половині дня тобі доведеться пояснити керівництву причини своїх дій. Відстоюй свою точку зору всіма доступними способами. Увечері прогуляйся разом із подругою, щоб зняти напругу.

 

clipnews