Запальна «Ватага», танці, жарти й цікаві побачення – в ім’я благодійності (ВІДЕО)

Ось і настав «фініш» благодійного аукціону «Купи зустріч – подаруй дитині свято». Вже увосьме волонтери й учасники акції допомагають діткам відчути свято і добро, якого вони не доотримують в силу життєвих обставин.

 

Цієї суботи, 16 грудня, постійні і нові волонтери та учасники акції, прийшли на Велику зустріч до зали Закарпатського обласного театру ляльок. Було підведено підсумки, що вдалося зробити за кошти минулорічної акції – а це і ремонти, одяг, подарунки, обладнання. Фотографії та відео десятків усміхнених дітей, про яких волонтери піклуються вже не перший рік, мотивує не зупинятись й надалі. Тому учасники Великої зустрічі визначали й плани на рік наступний. Зокрема є проекти, які принесуть не лише радість дітям, але й допоможуть їм бути затребуваними в дорослому житті.

Тим часом, зі сцени гостей-учасників благодійного аукціону вітали студія сучасного танцю «Бліц», команда КВК «Одуванчик» та Оркестр радості «ВАТАГА».

До слова, «Купи зустріч – подаруй дитині свято 2017» зібрала рекордні для акції 234 078 гривень! І цифра ще зросте, адже не всі ще встигли оплатити свої лоти.

Не забувайте – Добрим бути просто!

Данило БАНИК

Фото-відео автора для Clipnews.info

 

clipnews