Скарбниці закарпатських міст і сіл збагатились на 3 мільярди гривень

Про це інформує ДФС у Закарпатській області.

– До місцевих бюджетів Закарпатської області протягом січня-листопада 2017 року надійшло понад 3 млрд грн податкових платежів. Ця сума надходжень на 24% або майже 580 млн грн більша, у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Збільшення надходжень саме до місцевих бюджетів – надзвичайно важливий показник. Адже це фінансовий ресурс для розвитку і соціального благополуччя нашого краю, це відремонтовані дороги, це вимощені бруківкою тротуари, це освітлені в ночі вулиці, – зазначає Олексій Петріченко – начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Керівник відомства зазначає, що основним джерелом наповнення місцевих бюджетів залишається податок на доходи фізичних осіб. Впродовж 11 місяців 2017 року надходження цього податку зафіксувалось на позначці майже 1 млрд 960 млн грн. Наступними за рівнем надходжень стали: єдиний податок – понад 415 млн грн; плата за землю – майже 258 млн грн; акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – понад 205 млн грн.

У розрізі сплати податків та зборів до місцевих бюджетів, що контролюються органами ДФС області, найбільше надходжень забезпечено Відділенням у м. Ужгороді Ужгородської ОДПІ – майже 662 млн грн; на другому місці Мукачівська ОДПІ – понад 640 млн грн; третє місце – Ужгородська ОДПІ – понад 278 млн грн.

 

Тим часом, зарплатні борги накопичуються на Закарпатті. Громадяни виходять на  страйки (ВІДЕО).

 

clipnews