Поліція Закарпаття проводить рейди з виявлення сумнівної піротехніки

Поліція Закарпаття посилила роботу із виявлення та вилучення піротехніки, яку продають в недозволених місцях та такої, яка не має всіх відповідних документів, що гарантують якість товару.

На період Новорічних свят на території Закарпатської області поліція проводить профілактичні заходи, спрямовані на недопущення травмування громадян під час використання піротехнічних засобів. З початку тижня посилено такі відпрацювання.

Для перевірки ринків, магазинів та інших місць можливої реалізації населенню піротехнічної продукції та феєрверків, у кожному відділі та відділенні поліції області створено відповідні робочі рейдові групи з числа працівників дозвільної системи, дільничних офіцерів поліції, груп швидкого реагування. Самі перевірки дотримання правил реалізації піротехнічних засобів проводяться в краї щодня.

Нагадаємо, що за порушення порядку реалізації піротехніки законом передбачено відповідальність. Зокрема, ст.195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів передбачає штраф від 35 до 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією самих піротехнічних засобів.

Також правоохоронці звертаються до громадян з проханням дотримуватись правил безпеки при поводженні з піротехнікою. Поліція закликає відмовлятися від небезпечних розваг, не використовувати петарди та салюти в стані алкогольного сп’яніння, не давати їх неповнолітнім. Правоохоронці звертають особливу увагу на те, що до всіх піротехнічних товарів повинна бути точна інструкція, якої слід дотримуватися, якщо такої немає – не використовувати їх.

Відповідні відпрацювання місць реалізації піротехнічних засобів у краї тривають.

Відділ комунікації

поліції Закарпатської області

clipnews