На Закарпатті очікується чергова хвиля паводку

За прогнозами синоптиків протягом 15-16 грудня на більшій частині території Закарпатської області очікуються сильні опади, вдень 15-го та вночі 16-го у центральних та східних районах дуже сильні опади у вигляді дощу, у горах мокрого снігу та снігу.

У горах місцями: налипання мокрого снігу, ожеледь, хуртовини, на дорогах ожеледиця, на перевалах снігові замети. У горах подекуди посилення південно-західного вітру 15-20, на високогір’ї Карпат 30-35 м/с.

У ДСНС України у Закарпатській області

 

Нагадаємо, через інтенсивні дощі підтопило більше 300 гектарів сільгоспугідь. А рівні води в найбільших річках Закарпаття піднялися до 2,5 метрів!

 

У гірській місцевості паводкова хвиля проходить із амплітудою підйому до метра, у низинних – вода виходить на заплави. Підтоплення земель та пасовищ є в Ужгородському, Перечинському, Мукачівському, Берегівському, Іршавському та Виноградівському районах. Підтоплені також ділянки двох автомобільних доріг місцевого значення: Шаланки – В. Ком’яти на Виноградівщині та Геївці – Тисаагтелек. Журналісти “21 каналу” побували на проблемних ділянках Ужгородщини та розкажуть як працюють насосні станції, й чого чекати найближчими днями.

clipnews