На «Ярмарку кар’єри» прикордонники розповіли про перспективи військової служби за контрактом

Сьогодні військовослужбовці Окремого відділу комплектування Західного регіонального управління представили Держприкордонслужбу на Ярмарку кар’єри, організованому Ужгородським районним центром зайнятості у Перечині. Гостям свята розповіли про переваги служби у лавах ДПСУ, про можливості кар’єрного зростання та соціальні гарантії, які надаються військовослужбовцям за контрактом. Особливу зацікавленість захід викликав у молоді. Юнаки та дівчата із захватом спостерігали за роботою службових собак та випробовували взірці спецтехніки, представлені охоронцями держрубежів.  Багато хто з випускників висловив намір спробувати себе у майбутньому в якості прикордонника. Такий інтерес до військової справи цілком зрозумілий, адже разом з підписанням контракту
прикордонники отримують низку переваг: гідну заробітну платню, можливість безкоштовного навчання за різними спеціальностями, забезпечення службовим житлом та кваліфіковане медичне обслуговування.

Отож, бажаючих долучитись до почесної справи охорони кордону запрошуємо звертатись в Окремий регіональний центр комплектування Державної прикордонної служби України, за адресами: м. Мукачеве, вул. Недецеї 45, або м.Чоп, вулиця Головна, 55а.

Детальніше про вимоги до кандидатів та соціальні гарантії можна дізнатись за посиланням:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1110274889103749&id=388658784598700

Прес-служба Чопського прикордонного загону

 

clipnews