Мукачівський мер не має ступеню американського унівеситету, як зазначено у біографії

Мукачівський міський голова не має ступеню Університету Північної Дакоти, про який вказано у біографічній інформації на офіційному сайті Мукачівської міської ради. Про це йдеться у розслідуванні журналіста Сергія Носалюка.

Зокрема, останній надіслав запити до Асоціації випускників Університету Північної Дакоти. Директор по публікаціям та зв’язкам зі ЗМІ Асоціації випускників Університету Північної Дакоти Міло Сміт лаконічно повідомив:: “Андрій Балога відвідував Університет Північної Дакоти в 2005-2011 роках по спеціальності “Економіка бізнесу”. Університетські записи, однак, не містять факту отримання ним ступеню від UND“.
Висновки робіть самі. Як, чому, що трапилось, що навчаючись в університеті Андрій Балога так і не отримав диплом цього закладу? Багато може бути питань, – зазначив у публікації Сергій Носалюк.

Можливо відповідь криється в тому, що цей університет був пов’язаний зі скандалом безпідставної видачі дипломів вихідцям з Китаю та Росії. Про це у 2012 році писав “Голос Америки”, якраз після дати навчання, яка фігурує у документах Андрія Балоги.

Перевірка університету Північної Дакоти виявила, що сотні іноземних студентів були допущені до навчання, незважаючи та те, що не відповідали усім вимогам щодо абітурієнтів. Багатьом студентам-іноземцям також вручали дипломи, навіть коли вони не закінчували необхідних курсів.
Згідно із звітом, опублікованим у п’ятницю, тільки 10 із 410 іноземних студентів, які з 2003-го року отримали дипломи в Університеті ім. Дікінсона у штаті Північна Дакота, фактично завершили усі необхідні для цього курси.
Під час перевірки виявилося, що більшість іноземних студентів були китайцями, та деякі з Росії.
Представники університету заявили, що допрацюють із випускниками пропущені предмети, аби їхні дипломи стали дійсними.

Недовіра до питання, яку освіту має Мукачівський міський голова може бути знята лише публікацією документа, що підтверджує його вищу освіту.

 

clipnews