Депутати Ужгородської міськради продемонстрували солідарність зі звинуваченим прокуратурою у отриманні хабара Іштваном Цапом (відео)

Розгляд на сесії питання про скорочення посади першого Ужгородського міського голови наглядно продемонстрував кругову поруку, яка існує в стінах ужгородської мерії. Іштван Цап, який обіймає цю посаду і вже майже рік, як відсторонений прокуратурою від роботи через звинувачення у отримані хабара, очевидно знайшов для своїх колег залізобетонні аргументи щоб ті не злили його остаточно. Міський голова Богдан Андріїв з травня місяця обіцяв учасникам бойових дій в АТО позбутися одіозного заступника, але виконати обіцянку не захотів, очевидно Цап може розповісти і про його причетність до різноманітних корупційних зловживань.

 

Голова «Української асоціації інвалідів АТО в Закарпатській області” В’ячеслав Харченко, під час обговорення цього питання сказав, що не підтримка відставки Цапа означатиме причетність депутатського корпусу до корупційних оборудок і особисту відповідальність за неї мера Андріїва.

Несподіваною виявилася позиція депутатів Ужгородської міської ради від «Єдиного Центру», фактичним представником якого був Іштван Цап. Представник «ЄЦ» в Ужгородській міській раді Сергій Фрінт закликав депутатський корпус підтримати рішення про скорочення посади першого заступника Ужгородського міського голови. Свою пропозицію Сергій Фрінт аргументував тим, що Іштван Цап, одразу після обвинувачення у отриманні хабара та рішення суду про тримання під вартою мав, написати заяву на звільнення із займаної посади і не політизувати дане питання. Таким чином, “ЄЦ” вирішив не плямувати свою репутацію зв’язками зі скандальним чиновником.

Питання відставки Цапа також наочно продемонструвало подвійні стандарти від активістки пані Наталії Майстренко. Вона полюбляє дуже гучно заявляти про боротьбу з корупцією, але на останній сесії Ужгородської міськради кинулася на амбразуру, захищаючи від скоречення з посади Іштвана Цапа, якому прокуратура та СБУ висунули звинувачення у отриманні хабара. Міський голова Андріїв підспівував їй, очевидно, переживаючи за власне майбутнє, адже він проходить свідком у справі про хабарництво свого першого заступника.

а.

В результаті голосування, тільки 11 народних обранців віддали голоси за питання, яке є лакмусовим папірцем в оцінці корупційних ризиків Ужгородської міської ради. Ужгородський міський голова Богдан Андріїв з цього приводу сказав, що від тюрми не треба зарікатися. В суді про отримання хабара його заступником Цапом він проходить як свідок. Але статус може змінитися

http://

Ужгородські атовці подякували цим депутатам міськради, які проголосували за скорочення посади першого заступника Ужгородського міського голови, недивлячись на позицію депутатської більшості на чолі з мером Андріївим.

Кругова порука міцно тримає депутаський корпус в обіймах хабарницького спрута міськради.

 

clipnews