Чого очікувати закарпатцям від погоди у суботу, 16 грудня

Вночі погоду області визначав вплив циклону з фронтальним розділом. Спостерігалась хмарна погода, пройшли переважно сильні дощі, вранці в горах місцями з переходом в мокрий сніг. Кількість опадів 10-32 мм. На високогір’ї подекуди туман. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний 7-12 м/с. Температура повітря 2-7° тепла, на високогір’ї 0-1° морозу.

Вдень фронтальний розділ продовжить визначати погоду області. Прогноз на день: Хмарно з проясненнями, часом дощі, місцями сильні, в горах з переходом в сильний мокрий сніг та сніг. Подекуди: налипання мокрого снігу, ожеледь, хуртовини, на дорогах ожеледиця, на перевалах снігові замети. Вітер північно-західний 7-12, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря 1-6° тепла, в горах місцями 0-3° морозу. В Ужгороді 3-5° тепла.

Автошляхи: часом дощі, місцями сильні, в горах з переходом в сильний мокрий сніг та сніг. Подекуди: налипання мокрого снігу, ожеледь, хуртовини, на дорогах ожеледиця, на перевалах снігові замети. Видимість в опадах 1-2 км, в сильних 200-500 м.

clipnews