Чого очікувати закарпатцям від погоди на понеділок, 11 грудня

Закарпатський обласний центр з гідрометеорології інформує:

 

Вночі погоду області визначала улоговина циклону, наблизився фронтальний розділ. Спостерігалась хмарна погода, під ранок розпочався сніг. На високогір’ї місцями відмічається туман та сильні складні відкладення. На дорогах подекуди ожеледиця. В горах місцями відмічались хуртовини. Вітер південно-західний 5-10, місцями пориви 14-18, на високогір’ї подекуди 20-28 м/с. Температура повітря 0-4° морозу, на високогір’ї 9-10° морозу.

Вдень проходитиме фронтальний розділ. Прогноз на день: Хмарно, сильний сніг та мокрий сніг з переходом в дощ. Подекуди: налипання мокрого снігу, туман, ожеледь, в гірських районах хуртовини, на дорогах ожеледиця, на перевалах снігові замети. Вітер південно-західний 7-12, місцями пориви 15-20, на високогір’ї 30-35 м/с. Температура повітря 2-7° тепла, в горах місцями 4° морозу – 1° тепла. В Ужгороді 4-6° тепла.

Автошляхи: сильний сніг та мокрий сніг з переходом в дощ. Подекуди: налипання мокрого снігу, туман, ожеледь, в гірських районах хуртовини, на дорогах ожеледиця, на перевалах снігові замети. Видимість в опадах 1-2 км, місцями 200-500 м.

clipnews