Перечинська РДА виселяє з приміщення Перечинську тергромаду

Голова Перечинської районної державної адміністрації Віктор Олефір вирішив виселити з адміністративного будинку районної ради керівництво Перечинської ОТГ.

 

Саме він ініціював на сесії районної ради 21 грудня питання про непродовження договору оренди шести кабінетів, у яких знаходяться керівні органи ОТГ. Рішення провів, бо на сьогоднішній день він керує більшістю депутатів райради.

 

На цей абсурд моя відповідь наступна. По-перше, якщо це спільна власність сіл і міста району, то будь ласка виділіть нашу частку пропорційно населенню району та ОТГ. А це буде набагато більше ніж шість кабінетів, бо населення ОТГ становить майже 40% від населення району.

 

По-друге, повідомляю, що дану будівлю було побудовано колгоспом Івана Франка для тодішньої Перечинської селищної ради. До 1998 року РДА сама орендувала приміщення в селищної ради, але в 1998 році районна рада присвоїла собі право власності. Закінчення договору оренди нам не дає права платити за комунальні за енергоносії, які використовуються на цих шість кабінетів. Це у той час, коли чиновники району кажуть, що в них не вистачає коштів на утримання бюджетних установ.

 

Повідомляє у мережі Фейсбук голова Перечинської ОТГ Іван Погоріляк.

clipnews