«Тяжка» хвороба заступника Ужгородського мера Цапа, гальмує справу про хабарництво

Лікарі закарпатського тубдиспансеру (головлікар Василь Скрип, голова Ужгородської організації «ЄЦ») знайшли у підозрюваного в отриманні хабара першого заступника Ужгородського міського голови Іштвана Цапа важку, тривалу хворобу, лікування якої може тривати до трьох місяців. Через це адвокат підозрюваного вніс клопотання про призупинення справи на час лікування. Процесуальний прокурор не погодився з такою трактовкою, адже за довідкою Цап перебуває на амбулаторному лікуванні, а не лежить у стаціонарі і спокійно розгулює містом. У справі оголошено перерву.

Як відомо, обвинувачений у корупції Цап тримає компроматом на гачку міського голову Андріїва і частину депутатського корпусу міськради, які не захотіли на черговій сесії Ужгородської міськради скоротити його посаду, адже майже рік його робоче місце є порожнім, прокуратура Закарпатської області кожні два місяці вносить подання про відсторонення з займаної посади до закінчення розгляду справи, а зараз лікарі дуже вчасно оформили важку хворобу. 

Депутати Ужгородської міськради продемонстрували солідарність зі звинуваченим прокуратурою у отриманні хабара Іштваном Цапом (відео)

http://

clipnews