Перший пішов. Vodafone вже заблокував доступ до ВКонтакте

“Робимо все дуже швидко і оперативно. ВКонтакте, наприклад, вже заблоковано”, – повідомили НВ Бізнес в прес-службі компанії. 
При спробі зайти на сайт vk.com за допомогою мобільного інтернету від Vodafone, сторінка соціальної мережі ВКонтакте не відображається і з’являється повідомлення “немає зв’язку з сайтом”. 
Крім того, в компанії відзначили, що, виконуючи вимоги указу президента, телеком оператори починають технічні заходи щодо обмеження надання послуг доступу до заборонених сайтів у відповідності з технічними можливостями. 
Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій). 
У списку санкцій 1228 фізичних осіб і 468 юридичних осіб. 
Санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще ряду інших російських IT-компаній. 
Також санкції торкнулися соціальних мереж ВКонтакте і Однокласники, а також сервісів Mail.ru. Микола Оліярник, Євген Чорновалов
 

http://biz.nv.ua/
 

clipnews