Для жителя Тячівщини нічне купання закінчилося фатально

Через темний період доби, проведення пошукових робіт було перенесено на ранок наступного дня. Сьогодні, 16 травня,  о 08:34 водолазно-рятувальним відділенням м. Хуст  Аварійно-рятувального загону спецпризначення за допомогою спеціального спорядження потопельника було вилучено на берег.   

Причина смерті та обставини загибелі чоловіка з’ясовуються експертами.

Згодом з’ясувалося, що напередодні трагедії двоє друзів-односельчан вирішили відпочити на водоймі. Близько 21:00  загиблий  вирішив піти скупатися, хоча погода ще особливим теплом і не радувала, а інший десь відійшов. Коли повернувся, то товариша вже ніде не було. Спочатку він самотужки намагався його знайти. Після того, як спроби виявилися марними, чоловік почав телефонувати в екстрені служби.

З початку поточного року на території області зареєстровано 3 випадки загибелі людей на воді. За аналогічний період минулого року було зафіксовано 7 випадків.

Шановні громадяни! Дотримуйтесь елементарних правил безпеки під час відпочинку на водних об’єктах: не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння^ після тривалого перебування на сонці, в незнайомому для вас місці^ уникайте води зі швидкою течією^ особливо слідкуйте за дітьми, адже їхня поведінка у воді непередбачувана.

 1.jpg

У ДСНС України у Закарпатській області

clipnews