В Ужгороді рятувальники та інші служби життєзабезпечення ліквідовували наслідки умовного вибуху газу (ВІДЕО)

Одним із  її етапів стало відпрацювання ліквідації умовної надзвичайної ситуації. Згідно з тактичним задумом, 19 квітня о 13:55 в Ужгороді по вул. Вузькій, внаслідок вибуху газу в багатоквартирному житловому будинку відбулося руйнування помешкань громадян та залізобетонних плит перекриття між другим та третім поверхами.

До ліквідації наслідків надзвичайної події було залучено підрозділи Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області, аварійні бригади МРЕМ, газовиків, підрозділи нацполіції, медиків та працівників водоканалу. Всього працювало 18 одиниць техніки та 75 чоловік від всіх служб життєзабезпечення.

Внаслідок надзвичайної ситуації травмувалося четверо громадян. Усім потерпілим була надана медична допомога. Ще 47 чоловік були евакуйовані із небезпечної зони.

У зв’язку з виникненням надзвичайної ситуації було проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та створено штаб з ліквідації даної надзвичайної ситуації.

Головною метою цього заходу є перевірка співпраці підрозділів ДСНС з органами влади, місцевого самоврядування та іншими оперативними службами, що стосуються відпрацювання алгоритму спільних дій в умовах виникнення різного роду надзвичайних ситуацій.


DSC_0047.JPG


DSC_0087.JPG


DSC_0100.JPG


DSC_0120.JPG


DSC_0169.JPG


DSC_0209.JPG

clipnews