На Закарпатті піротехніки ДСНС знищили дві мінометні міни

Так, 6 квітня у селі Підполоззя Воловецького району місцевим мешканцем під час проведення земляних робіт було виявлено підозрілий предмет. Піротехніки, які прибули за викликом встановили, що це мінометна міна калібром 82 мм. Її було знищено того ж дня. Але не встигли, працівники  ДСНС відпочити, як надвечір до Служби порятунку  знову  повідомили про виявлення предмета, що зовнішньо схожий на вибухонебезпечний. Цього разу дзвінок надійшов від місцевого мешканця с. Кам’ницька Гута, що в Ужгородському районі. 7 квітня  боеприпас було знищено на військовому полігоні у с. Оріховиця.

Загалом початку року (станом на 7 квітня) на території Закарпатської області виявлено та знищено 117 різноманітних боєприпасів часів минулих війн. Серед них: 64 гранати, 11 артилерійських снарядів, 40 мінометних мін, та 2 одиниці інших боєприпасів.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ТА ПІДОЗРІЛИХ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ, НЕОБХІДНО:

негайно припинити усі роботи в районі виявлення вибухонебезпечного предмета (предметів)^

вивести (відвести) на максимальну відстань усіх людей (не менше 100 метрів), які знаходились поблизу, намагаючись рухатись назад по своїх слідах^

позначити небезпечне місце добре видимим орієнтиром та огородити місце знахідки від сторонніх осіб.  Для огорожі можна використовувати різні підручні матеріали: дошки, жердини, гілки, мотузки, шматки матерії тощо.

повідомити про знахідку Службу порятунку за номером «101».


3.jpg

clipnews