Мерія Ужгорода дала прокурору квартиру в центрі міста. Андріїва “відмазують” від криміналу?

Так Андріїв рятується від 4 кримінальних справ за ремонти доріг, які раптом”заглохли”? Беремо на контроль – пише депутат Ужгородської міськради Віктор Щадей, на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук. 
Рішення було прийнято таємно, на позачерговому виконкомі, який збирали нібито з приводу закриття опалювального сезону. Але додали ще одне “потрібне” питання – про передачу квартири по вул. Волошина, в самому центрі Ужгорода. 
Якщо мер має бажання “прикрити” кримінал – то хай платить хабарі прокуратурі з своїх власних коштів, а не з міських. І взагалі, у нас в Ужгороді є багато категорій населення, які потребують покращення житлових умов. 
Серед хлопців – учасників бойових дій точно є такі, яким цю квартиру можна було б передати з чистою совістю. Але мер у нас мислить якось по-особливому. На жаль. 
P.S. Я сподіваюсь, передача квартири ніяк не вплине на ефективність розслідування прокуратурою кримінальних справ, які порушені щодо зловживань мерії при ремонті доріг міста. Ужгородці вже зачекались на реальний результат. 

clipnews