Як мер Іршави Бобик перед виборами піариться і приховує бюджетні витрати

Та справа в тому, що навіть бюджетні витрати чомусь приховуються. 

Одна річ, коли Бобик носить бюджетницям пакунки з продуктами від “Барви” Балоги, або коли садить дерева, які “подарував” місту Віктор Балога. Але перед виборами Бобик ще й проводить ремонти доріг, каналізацій та дахів. Або проводить “санітарну” вирубку дерев. Але при цьому від нього важко домогтися прозорості у бюджетних витратах. 
На сторінці у “Фейсбук” депутата Іршавської міськради Віктора Товстого розміщено документи із інформаційними запитами до міського голови з проханням надати інформацію про вирубані дерева: скільки вирубали, хто рубав, де деревина. Так от, на перший запит прийшла обмежена інформація, мовляв, вирубано 20 дерев і деревина пішла на дрова в дитячі садочки та на склад приватному підприємцю Івану Поповичу. 
І це при тому, що громадські активісти нарахували понад 50 фактів вирубки дерев, у тому числі і в ЗОШ №1.
Віктор Товстий звернувся повторно до Степана Бобика з проханням надати більш точну інформацію, але натомість отримав відповідь, що у мерії забагато роботи і відповідь буде пізніше.
Але на цьому все не закінчилося. Влада відрапортувала про ремонт двох дахів у багатоквартирних будинках. Міськрада виділила на це 800 тисяч. І ось, що з цього приводу йдеться на сторінці Віктора Товстого:
“Ми оприлюднювали документи щодо вирубки дерев не задля власного піару. Ми оприлюднили запити і відповідь на них, щоб стало зрозуміло, що влада міста діє непрозоро. На жаль, ми змушені оприлюднити ще один факт того, як команда Степана Бобика вважає мерію мало не приватним кооперативом. 
Як відомо, міськрадою було прийняте рішення про виділення 800 тисяч грн. на ремонт дахів двох багатоквартирних будинків.
Так от, ремонт даху по вул. Пушкіна було зроблено, але один із мешканців, зважаючи на те, що роботи проводилися не зовсім кваліфіковано, зокрема, не було встановлено снігоутримувачі та водостоки, звернувся до влади з інформаційним запитом. У цьому запиті було всього три елементарні питання: яке підприємство виконувало роботи, яким був кошторис виконаних робіт і на підставі яких документів саме ця фірма виконувала роботи. 
Замість того, щоб надати відповідь на ці три елементарні питання, заслані “козачки” від влади почали тиснути на мешканця будинку, допитуючи його, для чого він “штурмує” владу запитами. 
Ну а відповіді на запитання він так і не отримав. Мерія вже вкотре зіслалася на “перезавантаження роботою” і пообіцяла відповідь надіслати “згідно чинного законодавства”.
Ось вам і вся відкритість влади і прозорість її діяльності. 
Ми ж розуміємо, що дахи потрібно робити, але іршавчани не можуть знати, хто і за скільки зробив ці дахи і чи не можна було замовлення на ці роботи дати іншій фірмі, яка б запропонувала кращу ціну та якість”.

Питання дійсно цікаве: невже Бобик думав, що може вільно розпоряджатися бюджетними коштами і не звітувати про їх витрати? То це орган влади, чи дійсно “приватний кооператив імені Бобика?”.
clipnews