Вишківські гірські рятувальники отримали нове спорядження

18 січня генеральний директор комплексу Григорій Клементовський передав рятувальне спорядження (рятувальні рюкзаки, системи Urban М, карабіни, самостраховки, косинки, рятувальні мотузки, вісімки з фіксаторами тощо) начальнику аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Закарпатській області Олегу Паламарчуку. Загальна вартість спорядження перевищує 40 тис. гривень.  Дані засоби порятунку допомагатимуть вишківським рятувальникам краще виконувати завдання за призначенням та надавати необхідну допомогу відпочиваючим, котрі потрапили в небезпечні ситуації.

Як розповів Григорій Юрійович,  на рятувальників покладена велика та відповідальна місія – це надання допомоги потерпілим, їх транспортування до лікувальних закладів та вчасне реагування на можливі нестандартні ситуації, що можуть виникати. А нове спорядження лише полегшить їм роботу та покращить стан матеріально-технічного забезпечення гірської пошуково-рятувальної частини.

У свою чергу керівник аварійно-рятувального загону спецпризначення Олег Паламарчук подякував за надану спонсорську допомогу та запевнив благодійника, що всі рятувальники, котрі забезпечують безпеку відпочиваючих на даному гірськолижному курорті, й надалі добросовісно виконують покладені на них завдання.

 P4190188.JPGP4190187.JPGP4190180.JPGP4190195.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У ДСНС України у Закарпатській області

clipnews