В кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ відслужили заупокійну літургію за українським воїном-героєм Михайлом Дзаком

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською та Тернопільською єпархіями УАПЦ богослужіння очолив протоієрей Олександр Смолін у співслужінні протоієрея Романа Бобая.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя – Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ.

Духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця.

Під час сугубої заупокійної ектенії отець Олександр возніс молитви за спасіння душі спочилого у Бозі українського воїна-героя Михайла Дзака та всіх полеглих українських воїнів, добровольців, волонтерів та мирних співвітчизників, які у наші дні віддали свої життя в обороні нашої земної, Богом даної нам, Вітчизни України від підступних московсько-путінських окупантів та терористів.

Під час богослужіння були присутні рідні, близькі, друзі спочилого у Бозі Михайла, а також представники Закарпатського національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна», Християнсько-народної Спілки Закарпаття, Закарпатського обласного товариства борців за незалежність України в ХХ столітті та громадської організації «Молодь Закарпаття».

Після завершення богослужіння рідні та близькі полеглого українського воїна Михайла Дзака відвідали могилу героя, де протоієрей Роман Бобай відслужив заупокійну літію за спочилим.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ


clipnews