Упродовж доби на Драгобраті губилося двоє туристів

Для проведення пошуково-рятувальних робіт до місця було направлено на спецавтомобілі Міцубісі  L-200  6 рятувальників Ясінянського гірського пошуково-рятувального відділення та громадського рятувальника-іструктора турбази «Драгобрат».

Близько 03:30 06 січня даний турист через своїх товаришів, з якими відпочивав на курорті «Драгобрат», повідомив, що він самостійно вийшов в районі населеного пункту Чорна Тиса Рахівського району. Там він сів на попутний транспорт та попрямував у напрямку свого місця проживання.

А перед тим рятувальникам цього ж Ясінянського гірського пошуково-рятувального відділення довелося шукати 32-річного любителя гірського екстріму з Одеси. Останній загубився, катаючись на лижах в районі полонини Крачуняска Свидовецького хребта у Рахівському районі. Повідомлення про це надійшло до службу ДСНС області о 15:30, а вже через годину рятувальники доправили його до турбази на полонині Драгобрат, де він відпочивав.

Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до відпочиваючих з проханням на період погіршення погодних умов утриматися від походів у гори та прислухатися до порад рятувальників. А також перед виходом у гори слід обов’язково зареєструватися в найближчому рятувальному пункті, щоб убезпечити себе від можливих неприємностей під час відпочинку.

У ДСНС України у Закарпатській області

clipnews