Прокуратурою затримано працівників поліції, які «кришували» наркопритон і збували наркотики (ФОТО)

Разом з тим, з метою створення видимості боротьби із наркозлочинністю, працівниками поліції фальсифікувалися факти скоєння злочинів, пов`язаних з обігом наркотиків та їх мниме розкриття. Також, вони схиляли осіб до оговорення себе у вчиненні злочинів вказаної категорії. Зазначимо, що  за попередніми даними щоденно через вказаний наркопритон проходило  десятки осіб, яким збувалися наркотики.
Довідково:


ч.2 ст 307 КК України –  незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів вчинені за попередньою змовою групою осіб, караються позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.


 


 Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Тим часом, 


НАБУ перевіряє корупційну складову “маршрутного” бізнесу діяльності мера Ужгорода Андріїва


. Зокрема, по голосуванню ним за 13,5 млн. грн. компенсації на пільгові перевезення громадським транспортом Ужгорода 10 березня 2016 р. та отримання такої компенсації підприємством, яке належить дружині та брату мера п. Богдана Андріїва. Приводом для перевірки стало звернення Всеукраїнського руху проти політичної корупції “Під контролем”.

clipnews