Прокуратурою повідомлено про підозру головному інспектору відділу митного оформлення МП «Лужанка»

Встановлено, що 6 грудня 2016 року головний інспектор відділу митного оформлення МП «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС, умисно, зловживаючи службовими обов’язками, не провів в повному обсязі митний контроль транспортного засобу марки «Mercedes-Benz», який в подальшому був зупинений співробітниками УСБ України в Закарпатській області.


За результатами митного огляду вказаного автомобіля «Mercedes-Benz», виявлено товар, який знаходився в 48 пакунках загальною вагою понад 1113 кг та вартістю близько 800 тис грн.


Відповідно до інформації Закарпатської митниці ДФС сума митних платежів, яка підлягала б сплаті у разі випуску у вільний обіг вищевказаних товарів складає понад 252 тис грн.


Виходячи з наведеного, головний інспектор відділу митного оформлення МП «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС пропустив на митну територію України автомобіль марки «Mercedes-Benz», із нерозмитненим товаром, чим спричинив настання тяжких наслідків у вигляді несплати до державного бюджету вказаних платежів на суму понад 252 тис грн, що більше ніж у 250 разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.


Довідково: санкція ч.2 ст. 364 КК України передбачає покарання позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 


Прес-служба прокуратури Закарпатської областіclipnews