Мукачівський суд над ужгородським суддею-неадекватом Ротмістренко: «традиційна» неявка, брехня поліцейським, перенесена справа

Мова йде про резонансну подію, що сталася у вечері 9 грудня, коли незадекларований позашляховик BMW Х5 ужгородського судді М.Ротмістренка вже повторно за рік порушив ПДР (попередній раз в нетверезому стані), не зупинився на вимогу поліції. А коли його наздогнали, він встиг вистрибнути із машини в поле на Ужгородщині і заявив поліцейським, що не знає як тут опинився, бо «випив по 50 грам, пішов додому, приляг біля телевізора та й заснув … і оказався отут, машина заведена з боку, а я стою посеред поля».

Порушник-суддя М.Ротмістренко в суд «традиційно» не з’явився, як і не повідомив про поважні причини своєї неявки. Як стало суду відомо з адмінматеріалів, 9 грудня Ротмістренко вказав для протоколу, що проживає по тій саме адресі, що і в прописці, однак як вже було встановлено цим самим суддею В.Носов в попередній справі щодо нетверезого керування, порушник проживає в іншому будинку того самого населеного пункту на Ужгородщині. Відтак, ужгородський суддя знову надав поліцейським недостовірну інформацію про фактичну адресу свого проживання, ймовірніше саме з метою уникнення відповідальності в такий спосіб. В зв’язку з чим, суд процедурно направив запит до Худлівської сільської ради з метою уточнення його фактичного місця проживання та відповідно переніс розгляд справи на 31 січня о 13:00.

Схоже, що зараз історія знову повторюється, як і в попередній справі щодо нетверезого керування з перевищеною дозою алкоголю в 11 раз, де Ротмістренко жодного разу до суду із майже десятка засідань не з’являвся, умисно затягуючи її розгляд. Відтак, через три місяці, 25.11.2016 р., справу «процедурно» було закрито за термінами, а служитель ужгородської Феміди уникнув позбавлення водійських прав.
Відтак, чи слід очікувати від мукачівської Феміди справедливого рішення цього разу у виді позбавлення права керування того, хто постійно наражає оточуючих на небезпеку, побачимо вже найближчим часом, якщо звісно знову не закінчаться «процедурно» терміни розгляду.

Громадський правозахисник Віталій Грегор
16.01.2016 р.

clipnews