Flex та Jabil збудують на Закарпатті ще по одному заводу

Два найбільші світові лідери з контрактного виробництва електроніки планують майже удвічі розширити своє виробництво у найзахіднішій області України. 

 

Інформація про це майже синхронно від обох компаній, які є глобальними конкурентами, з’явилася у Mukachevo.net. 

Наразі деталей обмаль, адже йдеться про плани. Утім, за інформацією нашої редакції, мова йде про плани, як затверджені кроки, які обов’язково будуть зроблені в найближчі роки. 

Так, Flex планує збудувати в Мукачеві ще фактично один завод, або корпус на 30 000 квадратних метрів. Наразі це вся інформація, яка відома про нові потужності, хоча незабаром компанія планує офіційне повідомлення з деталями про потужності, робочі місця, тощо. 

Jabil, потужності якого розташовані в селі Розівка під Ужгородом, планує розширення існуючої площі заводу майже удвічі – на додаткових 20 400 кв м. Площа діючого заводу – 26 000 кв м. А це додаткові 2500 робочих місць при існуючих 2300. Вже цього року на підприємстві планують набрати додаткових 500 працівників. Про це повідомили нашому виданню керівництво заводу Jabil на Закарпатті. 

Слід зауважити, що сьогодні додаткові вакансії відкриті практично на усіх підприємствах Закарпаття, які працюють із зовнішніми інвестиціями – Yazaki, де також заявили про намір удвічі збільшити виробництво, Fischer, ЕНО Меблі та інші. 

У рамках проведення І-го бізнес-форуму в Мукачеві ми готували серію матеріалів про ці та не тільки підприємства, а й загалом про інвестиційний клімат Закарпаття, який на жаль за останніми дослідженнями виглядає сумнівно. Хоча до прикладу про інвестиційну привабливість Закарпаття нещодавно писав навіть New York Times. 


Rionews.com.ua

 

clipnews