Заплановане блокування митного посту Ужгород не має організаторів

Чоловік розповів, що ані він, ані його колеги, присутні на прес-конференції не можуть називатися організаторами блокування, оскільки після останніх акцій блокування була створена ініціативна група, якій делегували свої повноваження і громада, і навіть голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Повідомляє “Заголовок”.

Він також додав, що після подій в Ужгороді до “пересічників” приєдналася вся область, а також сусідні регіони, які готові підтримати цю ідею.

Павло Павлов, інший учасник прес-конференції, зауважив, що блокування вони не підтримують, але митники, за його словами, штучно створюють перешкоди на митному посту.

“Тоді хто організатор блокування? А ми, як ініціативна група, не можемо здати назад, бо ми живемо з цими людьми”, – додає Павло Павлов.

На його думку, Геннадій Москаль попри свої обіцянки, бездіє і не хоче карати митників, які чинять штучні перешкоди пересічникам, хоча така інформація до нього доносилася.

Василь Біляк, третій учасник прес-конференції, пояснив, що слово “блокування” неправильне. За його словами, варто говорити про мирну акцію.

“Ця акція десь буде. Де, не знаю, бо люди самоорганізовуються. Мирна акція полягатиме у тому ж самому, що і в попередні рази”, – зауважив Василь Біляк.

Загалом же активісти не називають конкретних імен, строків, дат чи інших деталей анонсованого блокування

Нагадаємо, раніше у мережі поширилася інформація про те, що 12 листопада власники авто на іноземних номерах перекриють КПП “Ужгород”, а можливо, й інші закарпатські пункти пропуску.

clipnews