За журналістськими матерілами прокуратурою розпочато кримінальне провадження стосовно чиновників Ужгородської міськради за фактом розтрати державних коштів

Як повідомив  керівник Ужгородської місцевої прокуратури Дмитро Кириленко, шляхом моніторингу інтернет-видань прокуратурою розглянуто інформацію під заголовком «Чиновники Ужгородської міськради добряче нагріли руки на закупках для місцевих патрульних (ДОКУМЕНТ)» розміщену на одному з місцевих сайтів.

Відповідно до вказаної публікації, Ужгородська міська рада 30 серпня 2016 року прийняла рішення №331, яким затвердила «Програму матеріально-технічного забезпечення Управління патрульної поліції у містах Ужгород та Мукачево». Згідно цього рішення на зазначену програму виділено з міського бюджету 123 тисячі гривень.

Разом з тим, у цьому журналістському матеріалі йдеться про кошти, витрачені службовими особами Ужгородської міської ради на придбання певних товарів за завищеними цінами на загальну суму близько 10 920 грн.

Вказана інформація потребує перевірки слідчим шляхом, відтак прокуратурою прийнято рішення про реєстрацію у ЄРДР відповідного кримінального провадження.

Принагідно прокуратура висловлює вдячність у викритті корупційних дій чиновників журналістам та представникам громадськості.

Повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.


Автором журналістського розслідування є представник “Спеціального контролю” Юрій Луцо.

zakupka
zakupka2
zakupka3
zakupka5
zakupka4

 

clipnews