В Ужгороді вшанували пам’ять загиблих героїв (ФОТО, ВІДЕО)

Захід розпочався хвилиною мовчання та виконанням Гімну України.

Ведуча заходу Маріанна Сухолова надала слово війському комісару Ужгородського ОМВК, керівнику місцевої філії “Української асоціації інвалідів АТО”, підполковнику Миколу Журавльову.

Микола Журавльов схиливши голову перед сім’ями загиблих, наголосив на важливості проведення таких заходів.

17 загиблих бійців було нагороджено відзнаками Генерального штабу, які вручили родичам волонтери з Луганщини родина Кононових. З самого початку вони всебічно допомагали 128-й бригаді. В результаті потрапили до блокпосту ворожих незаконних збройних формувань і 5 місяців пробули в полонРозчулили присутніх слова Калини Миколаївни, син якої, майор Віталій Постолакі “Апостол”, героїчно загинув на війні: “Я дотепер чекаю і сподіваюсь, що він зателефонує і скаже, що все добре”, – зі сльозами на очах промовила згорьована мати.

Патріотичний настрій залу підтримали виступи артистів”Шаржу”, юної Анастасії Мигович, дуету Раховських та Ірини Гимби.

Єпископ Карпатський УАПЦ Віктор Бедь вручив церковні нагороди військовослужбовцям та волонтерам, а

військовослужбовці 6 хвилі мобілізації отримали з рук військового комісара відзнаки “Учасник АТО”. Від імені єпископа Мілана Шашіка архієрейську грамоту отримала відома співачка і волонтер Маріанна Сухолова.

Представники церков: греко-католики, православні КП та УАПЦ провели спільний молебень за всіма загиблими у кривавій війні.

1
2

zhuravlov2
3
4

zhuravlov
5
6
7
8
10

kalyna

1
11
12
13
14
15

clipnews