Угорській театр із Берегова підкорив Париж. “Такого оригінального шоу ми ще не бачили”, – Le Figaro

Директор будапештського Національного театру презентував новий вид мистецтва фільм-виставу «Син, що став оленем». На прем’єру до Театру де л’Ательє прийшли, в тому числі, представники угорської діаспори, що мешкають у Франції. Сюжет базується на міфології. 
“Угорська трупа, театр із міста Берегова, показали оригінальне шоу, засноване на віршаx Ференца Югаса”, – пише французьке видання Le Figaro. 
“Все, що відбувалося на сцені не так просто зрозуміти, хто не знає мову, але переклад тексту добре читався над екраном”, – зазначає оглядач. “Під час вистави виникає захоплююча чарівність. Це більше, ніж просто поезія, і шоу відрізняється від всього того, що ми звикли бачити. Ще вражає щирість акторів, спів хору та спокусливо гарний фільм. Завжди цікаво відкривати нові твори, що мають зовсім іншу естетику. І це шоу по праву отримало своє місце на Фестивалі”. 
“Я дуже радий, що ми прийшли і домоглися успіху”, – додав режисер Аттілою Віднянський, і сподівається, що так “крок за кроком” відбувається зміцнення культурниx та міжнародних відносин. 
Про виступ Берегівського театру підготували й сюжет на центральному телеканалі Угорщини. Rionews.com.ua

clipnews