Питання про позачергові вибори Мукачівської міськради знаходиться на розгляді профільного комітету Верховної Ради України (ДОКУМЕНТ)

Комітет тримає дане питання на контролі і, враховуючи, що на сьогодні справа законності прийняття Мукачівською міськрадою рішення від 12 січня 2016р. «Про міський бюджет м.Мукачево на 2016 рік», яке стало підставою для порушення внесення подання, перебуває на розгляді Вищого адміністративного суду України, Комітет розгляне клопотання про призначення позачергових виборів депутатів Мукачівської міськради та ухвалить висновок щодо нього після завершення судового процесу.
У відповідь Г.Москаль поінформував голову Комітету С.Власенка, що 1 вересня цього року Львівський адміністративний апеляційний суд виніс ухвалу за позовом Мукачівського центру професійно-технічної освіти до Мукачівської міськради, якою підтвердив порушення Мукачівською міськрадою Конституції і Законів України при відмові у фінансуванні трьох розташованих професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ).
Нагадаємо, що в березні цього року Г.Москаль направив подання у Верховну Раду України щодо призначення позачергових виборів Мукачівської міськради, яка всупереч бюджетному законодавству відмовилася фінансувати три міські ПТНЗ. Що в свою чергу спровокувало «голодні бунти» учнів та викладачів ПТНЗ з блокуванням мерії та перекриттям міжнародної траси «Київ – Чоп». Після рішень судів двох інстанцій міськрада змушена була виділити з міського бюджету кошти, однак не в повному обсязі – 20 мільйонів гривень замість 29 мільйонів, необхідних для повноцінного функціонування ПНТЗ.

4e85d92be55a70a6d15332f88c5ba0ea

clipnews