Прем’єр-міністр Угорщини засудив дії вандалів, які осквернили пам’ятник жертвам Голокосту в Ужгороді

Офіційний сайт Уряду Угорщини оприлюднив офіційну заяву щодо акту наруги над пам’ятником жертв Голокосту в Ужгороді. 
У канцелярії угорського прем’єра обурені діями невідомих осіб, які пошкодили монумент жертвам однієї з найжахливіших трагедій Другої Світової війни. 
Представники угорської влади зазначили, що з великою шаною та повагою потрібно ставитись до усіх людей, які загинули внаслідок Голодомору, Голокосту, світових воєн, а також у таборах ГУЛАГу. 
Нагадаємо, що пам’ятник жертвам Голокосту біля приміщення колишньої синагоги, а нині обласної філармонії, був створений за підтримки Уряду Угорщини. 
PMG.ua 


++++++++++++++++++++++ 
Москаль: «Дикуни, що облили фарбою пам’ятник голокосту, закривають Україні шлях до цивілізованої Європи» 
Геннадій Москаль доручив правоохоронцям докласти максимум зусиль для встановлення осіб, котрі облили фарбою пам’ятний знак жертвам голокосту в Ужгороді. 
– Особи, що це зробили, – звичайні дикуни, які намагаються прикрити патріотичними гаслами ксенофобію, – заявляє Г.Москаль. – Вони навіть не здатні збагнути, що своїми діями закривають Україні шлях до цивілізованої Європи і як сліпі кошенята є несвідомими союзниками Путіна. 
Акція вандалізму викликала обурення у всіх нормальних людей, її ініціатори й виконавці не мають жодної підтримки на Закарпатті, а є політичними маргіналами і боягузами, котрі ховають обличчя за балаклавами, щоб уникнути відповідальності. 

clipnews