Я військовий комісар, а не попрошайка, – Журавльов ужгородським депутатам (ФОТО)

“Я військовий комісар, а не попрошайка”, – кинув у вічі обранцям Микола Журавльов. Міський голова Богдан Андріїв доручив роз’яснити це питання чиновниці соцзахисту, яка заявила, що міськрада не зобов’язана ховати воїнів. Ця заява викликала хвилю незадоволення серед військових, які не вибираючи слів говорили все, що вони думають про місцевих бюрократів.

Іншим болючим питанням було виділення земельних ділянок для учасників бойових дій. «В Ужгороді є близько 200 учасників АТО, половина з них не отримали землю», – сказав Микола Журавльов. У свою чергу міський голова Ужгорода Богдан Андріїв заявив, що землю атошникам надають. І від початку «кампанії» вже виділено 600 земельних ділянок. Після цих слів атошники почали кричати і невдоволено висловлюватись, що землю виділяють усім тільки не учасникам АТО.

«Нас двісті чоловік, половина не отримала землю. А ви говорите про 600 ділянок. Це абсурд», – кричали бійці. «Зробіть комісію кому, хто і як видавав. Тоді буде видно. Ми знаємо який дерибан відбувається у державі, такий же і в Ужгороді», – сказав один з учасників АТО. Ідею про створення комісії підтримав лише один депутат міської ради – Микола Сюсько, котрий нагадав і про гроші виділені на поховання для бійців АТО.

«13,5 мільйони гривень ви вже дали на компенсацію перевізникам, зараз хочете дати ще 22 мільйони, а грошей на поховання не можете знайти. Ми вважаємо, що таке ставлення до наших захисників не припустиме», – сказав депутат міської ради від «Самопомочі» Микола Сюсько.

photo111
sesiya-ubd
sesiya-ubd2
sesiya-ubd3
sesiya-ubd4
sesiya-ubd5
sesiya-ubd6

clipnews