Розваги циган у Мукачеві: бити камінням вікна (ВІДЕО)

Підростає те покоління циган, яке було народжене в час неймовірної щедрості держави щодо фінансової підтримки багатодітних матерів. Більшість циганського населення Закарпаття не дуже то й дотримується законодавчих та моральних норм. Циганки, як тільки досягали дітородного періоду, починали “продукувати” собі подібних. При цьому, для збільшення розміру державної допомоги, офіційно були матерями-одиначками. 

Так сталося, що у 16-річної циганки вже могло бути четверо дітей. Конвеєр. 

Все це впливало на певну суспільну обстановку в Закарпатті. Фіксується все більше випадків конфліктів, спровокованих циганами. Окрім того, значний ріст циганського населення, яке ігнорує необхідність отримання освіти і необхідність працевлаштування,негативно впливає на туристичний імідж Закарпаття. 

Деякі циганські громадські активісти, які сидять на міжнародних грантах, переконують, що цигани бажають інтегруватися в суспільство, але інші люди цього не хочуть. Це не зовсім так. У нас безкоштовна освіта і ніхто не забороняє циганам віддавати своїх дітей в школи. І так само ніхто не забороняє потім циганам з хорошою освітою продовжувати навчання у вузах. Але статистика свідчить про зовсім інше. Цигани здебільшого ігнорують навчання своїх дітей в школах. Бо значно легше використовувати свою дитину для жебрання, або “моніторингу” міських смітників, або банальних крадіжок.

А потім ми маємо те, що відбувається в Мукачеві: “неінтегровані” циганчата розважаються тим, що розбивають вікна камінням.

 

Найгірше те, що жодна політична сила не піднімає проблему кримінальності циган. Ніхто не хоче з ними конфліктувати, бо це дуже організований електорат. Але потрібно зрозуміти, що може прийти час, коли людям набридне постійно міняти розбиті циганами вікна. І буде те, що недавно сталося на Одещині. 

Олеся Станко для Prozak.info

clipnews