Австрійські благодійники з «Полум’я миру» подарували закарпатським рятувальникам бойове спорядження

Це вже не перший візит благодійників на Закарпаття, до цього вони надавали допомогу іншим установам та  організаціям, які її потребували. Сьогодні ж черга дійшла й до оперативно-рятувальної служби краю.  

У заході також взяв участь й Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

Під час візиту Хельбут Кюнг, керівник загону «К-цуг XXI» федеральної землі Форальберг (Австрія), який, до речі, є ініціатором відповідної благодійної допомоги, вручив закарпатським рятувальникам  гуманітарну допомогу від пожежних громади Шлінц.

Бойовий одяг, каски, апарати на стисненому повітрі та багато чого іншого отримали вогнеборці краю. Усі ці корисні подарунки  допоможуть пожежникам ліквідовувати пожежі та рятувати людські життя.

Зокрема, рятувальники Закарпаття отримали понад 30 захисних курток та 20 шоломів, а також лицьові маски, апарати на стисненому повітрі та інший пожежне спорядження.

Під час візиту делегація ознайомилася з побутовими умовами рятувальників, пожежною технікою та спорядженням вогнеборців.

Іноземні гості наголосили, що їм надзвичайно приємно співпрацювати із закарпатськими рятувальниками і запевнили, що це не остання їхня допомога у зміцненні матеріально-технічної бази закарпатського гарнізону.

P1240042.JPG

P1240005.JPG

У ДСНС України у Закарпатській області

clipnews