Відомий письменник Юрій Маслієв зустрівся із студентами Ужгородського торговельно-економічного коледжу

Юрій Костянтинович – непересічна та дуже цікава особистість. Він здобув освіту математика, інженера та російського філолога. У своєму житті спробував себе в багатьох сферах: був шкільним учителем, товарознавцем, валяльником, золотошукачем, директором фірми тощо. У 50 років утілив у життя свій давній задум – почав писати книги, і продовжує це робити ось уже 14 років.


Юрій Маслієв читає свої твори

Письменник розповів про своє дитинство та юність. Відзначив ті події та ідеї, які мали визначальний вплив на формування його світогляду. Презентував свої книги. Він є автором не тільки прозових творів, а й поезії. Деякі його вірші покладено на музику. Студенти мали змогу прослухати їх. Особливо сподобалася лірична пісня про Ужгород.


Студенти УТЕК КНТЕУ під час зустрічі

Jpeg

Уся творчість письменника пронизана ідеями добра, справедливості, благородства. Основною думкою своїх творів письменник указав гасло: “Добро має бути з кулаками”. Якщо ти добрий, то повинен бути сильним, щоб мати змогу захистити свою позицію. Для сучасної України, що переживає події на Сході, таке формулювання є надзвичайно актуальним.

Студенти мали можливість ознайомитися з книгами письменника, виставку з яких люб’язно підготували співробітники бібліотеки.

Вікторія Павлик,
викладач УТЕК КНТЕУ,
для Освітнього порталу Закарпаття

clipnews