Помічник закарпатського нардепа Івана Балоги може потрапити за грати

Перевірка виявила факти прямих крадіжок при будівництві хоспісу на 1 мільйон 32 тисячі 677 гривень, а також завдання шкоди внаслідок зловживань на 720 тисяч 961,34 гривень. 


– За даним фактом відкрите кримінальне провадження, зробимо все, щоб винні були покарані згідно із законодавством, – повідомляє голова ОДА Геннадій Москаль. 
Нагадаємо, що в 2012 Єврокомісія своєю спеціальною програмою виділила грантові кошти (усього 739 тисяч 441 євро) для створення першого на Закарпатті хоспісу, який після кількох перенесених термінів мав бути зданий в експлуатацію до 25 грудня 2015 року. На облаштування хоспісу на місці колишньої військової частини у Виноградові виділялися кошти і з районного бюджету, однак будівлю так і не завершили в строк. Більш того, комісія райради виявила, що в процесі будівництва мали місце фінансові махінації. Зараз факти зловживань і крадіжок встановила перевірка Держфініспекції. 
Повідомляється на офіційному сайті губернатора Закарпаття Геннадія Москаля. 
В даному випадку за грати може потрапити помічник закарпатського нардепа Івана Балоги Олег Любімов саме він координував будівництво «Хопіса», будучи головою Виноградівської районної ради. 
На даному етапі досудового слідства під кримінал попадає у минулому керівник «Агенції розвитку Виноградівщини» та підрядник будівництва, які підписували акти виконаних робіт, яких реально не було. 
За нашою інформацією сума збитків може бути ще більшою так, як зараз судовий експерт оцінює всі виконані робота та ціни за якими купували обладнання. 
За неофіційною інформацією саме Олег Любімов давав команди на підписання актів, якщо слідчі це перевірять та доведуть то «намалюється» злочинна група, яка займалася крадіжками в особливо великих розмірах. 
Згідно статі 185 пункт 5 : Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою,- карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна. Новини Закарпаття
 

clipnews