Надходження до держбюджету від Закарпатської митниці ДФС – понад 820 мільйонів гривень

Варто зазначити, що основними бюджетоформуючими товарами з початку року стали: машини автоматичного оброблення інформації^ автомобілі легкові^ кузови^ частини та пристрої моторних ТЗ^ обладнання друкарське^ прокат плоский з вуглецевої сталі^ вироби з пластмаси^ телефонні апарати^ папір та картон та двигуни внутрішнього згоряння. Відтак сума податків, що надійшла до бюджету в результаті операцій з вищевказаними товарами, склала понад 367 млн грн.

Фахівці митниці зазначають, що в 2016 році запроваджено ряд сприятливих умов для ведення бізнесу. Зокрема, це стосується відміни додаткового імпортного збору, зменшення ставок ввізного мита у зв’язку з набуттям чинності Угоди про вільну торгівлю України з ЄС.

Разом з тим, ДФС забезпечує розвиток митної справи в багатьох напрямах. Наприклад, сьогодні значно спрощено процедуру оформлення митних декларацій. 96% митних декларацій оформлюється митницями ДФС в електронній формі із застосуванням електронного цифрового підпису. Крім того, значно скорочено середній час оформлення митної декларації: оформлення декларації на експорт займає 1 годину, на імпорт – 2 години 14 хвилин, декларація без додаткового контролю оформлюється за 15 хвилин, а попередні декларації – в автоматичному режимі.


Відділ організації роботи


ГУ ДФС у Закарпатській області

clipnews